Horská chalupa U Kožešníků

Nabízíme ubytování ve stylové horské chalupě, 16 lůžek (čtyři pokoje: 1 x třílůžkový, 3x čtyřlůžkový a možnost přistýlky), velká plně vybavená kuchyň (sporák se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, rychlovarná konvice, 3 x lednička, toustovač), 2 x WC, 2 x sprchový kout, velká společenská místnost s LCD-TV, SAT, pračka. V podkroví chalupy nově zrekonstruované pokoje (nové postele, stolky, skříňky, koberec). Ve společenské místnosti krb. Dřevěné venkovní posezení pod pergolou, zahradní krb, zahradní bazén, houpačky, volejbalové hřiště, dětský zahradní domek, zahradní trampolína. K zapůjčení jsou míče, pálky, terč na elektrické šipky. Parkování u chalupy. V létě k dispozici kolárna, v zimě lyžárna. Hostům poskytujeme ložní prádlo zdarma.

Chalupu pronajímáme celou, vhodné pro více rodin s dětmi, velkou rodinu nebo partu kamarádů, kteří nezkazí žádnou zábavu. Vhodné pro partu seniorů, kteří zde mohou prožít pohodovou dovolenou. Ideální pro milovníky cykloturistiky i pěší turistiky.

 

Dům s  apartmány U Kožešníků

Nabízíme ubytování v domě s apartmány, 5 apartmánů po 4 lůžkách, možnost i 5 x přistýlka. Každý pokoj má své sociální zařízení spolu se sprchou, samostatný kuchyňský kout, lednici, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici. Pokoje jsou v prvním patře domu. V přízemí domu je velká společenská místnost s LCD-TV, SAT, DVD, CD, rádio, internet, mini bar (alko a nealko nápoje) a krb. Stáčecí zařízení na pivo, chlazení. Zájemcům zajistíme nákup sudového piva. U společenské místnosti větší kuchyň se sporákem se sklokeramickou deskou + trouba. K dispozici jsou stolní společenské hry, knihovna, velká dětská herna, infrasauna. Vedle domu se nachází velké travnaté hřiště s dřevěnými prolézačkami, houpačkami, pískovištěm, brankami na fotbal, košem na basket, ruské kuželky, zahradní bazén, trampolína, venkovní stůl pro stolní tenis, zahradní krb. U domu venkovní posezení pod dřevěnou pergolou tak i pod slunečníky. K zapůjčení jsou míče, pálky, terč na elektrické šipky. Parkování u domu. V létě k dispozici kolárna, v zimě lyžárna. Našim hostům poskytujeme ložní prádlo zdarma.

Apartmány pronajímáme všechny najednou pro velkou skupinu, případně jednotlivě. Vhodné i pro firemní akce, pro partu kamárádů i pro partu seniorů, kteří zde mohou prožít pohodovou dovolenou. Ideální pro milovníky cykloturistiky i pěší turistiky.

 

Kontakt

Jiří Kožešník Sedloňov čp. 40
517 91 Deštné v O.h.
+420 777 702 388
jiri.kozesnik@seznam.cz