Kniha návštěv

УКП-66 делают в Марий Эл – это где?

Darioraf 20.10.2019

Почему такая разница о домофонов без трубки (UKP-66) белая за полторы тысячи остальные существенно больше двух тысяч, там, что золото применяют в краске?

Test, just a test

XRumerTest 19.10.2019
Hello. And Bye.

Zimni pobyt

Pavel Svačinka 03.02.2019
Měli jsme na pár dní pronajatou chalupu U Kožešníķů a přesně to splnilo naše očekávání. Krásné čisté ložnice, velká společenská místnost a v okolí i v místě rodinné sjezdovky. A navíc 200 metrů od ubytování hezká hospůdka.

Skvělé místo na dovolenou

Čumáček 28.01.2019
Na chalupě trávíme každoročně zimní rodinnou dovolenou. Jsme nadmíru spokojeni. Pro děti mnoho možností, jak se uvnitř zabavit (pinec, herna, hračky). V blízkém okolí plno lyžařských areálů. Pan domácí je vstřícný, při jednodenním výpadku elektriky se snažil všemi dostupnými prostředky situaci zachránit :) Těšíme se již na příští rok.

Super dovolená

Vojtěškovi 28.01.2018
Jezdíme sem s dětmi a partou každý rok a je to tu prostě bezva. V blízkosti nejméně 4 možnosti kam jet lyžovat a také možnost vyrazit do okolí na běžky. Děti si užili novou hernu a dospělí infrasaunu. Neustále to tu vylepšují. Prostě se zase těšíme na příští rok.

Bezva zimní dovolená

Bretová Iva 25.01.2018
Toto ubytování rozhodně všem doporučujeme a to po všech stránkách.
Moc jsme si to užili a předčilo to naše očekávání. Majitelé super, okolí nádherné, sněhu spousty, ubytování bez chyby. Krásná herna pro děti a sauna taky bezva regenerace po lyžování a běžkování, kdy nástup do běžeckých stop je přímo nad chalupou. Nuda nebyla ani minutu. Moc děkujeme a všichni znovu rádi a to možná už v létě dorazíme:-)) Banda z Ústí nad Labem

Úžasná dovolená s rodinami s dětmi, koňmi a psy všech možných velikostí :-)

Julie Pařízková a spol. 24.07.2014
Dlouho jsme hledali dovolenou, kam bychom mohli jet všichni společně i se všemi našimi čtyřnohými miláčky.

A u Vás jsme našli všechno!!!

Bylo nás celkem 18 a u Vás jsme měli úžasné ubytování, vstřícné jednání, nic nebyl problém zařídit.

Výlety do okolí se líbily všem účastníkům zájezdu, včetně koní, kteří si to v terénu náležitě užívali. A na chalupě - žádný stres, dostatek jídla a pití (pro koníky vody a sena a hlavně možnost pastvy v kopcích) - prostě paráda.

PŘÍŠTÍ ROK JSME U VÁS ZNOVU A ALESPOŇ NA 14 DNÍ :-).
Všem koňákům i jiným budeme jenom doporučovat.

Děkujeme za překrásnou dovolenou.

uzasne

Gabina Prokesova 29.07.2013
naprosto dokonala dovolena.doporucuju pro rodiny s malymi detmi.Nejvetsi pochvala panu Kozesnikovi.ve vsem vyhovi a pomuze

Spokojenost

Plzeňáci 24.06.2013
Doporučujeme všem rodinám s dětmi. Na zahradě jsou prolézačky, bazén, trampolína a plno hraček. Majitelé jsou příjemní, ubytování pěkné. Byli jsme naprosto spokojeni.

Babí léto U Kožešníků :-)

Gabriela Priesolová 17.09.2012
Děkujeme za krásný pobyt na vaší chalupě, děti i my dospěláci jsme si to u vás užili plnými doušky, hlavně ovečky byly v kurzu :-). Všem můžeme doporučit !!!! Děkujeme :-)
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Jiří Kožešník Sedloňov čp. 40
517 91 Deštné v O.h.
+420 777 702 388
jiri.kozesnik@seznam.cz